Oprava úniku (netesnosti) na prírube tesniacim prstencom

Prírubový tesniaci prsteneclogo-plidcoPrírubový tesniaci prstenec PLIDCO® Flange+Repair Ring slúži na utesnenie únikov na prírubových spojoch. Prstenec má montážny systém Girder Rings, ktorý drží obvodové tesnenie na mieste a tým dokonale utesní prírubový spoj po celom obvode.

Prírubový tesniaci prstenec PLIDCO® Flange+Repair Ring sa štandardne vyrába pre príruby od DN15 do DN300 a pre tlakové triedy od PN20 až po PN100.

Štandardná teplota použitia je do max +371°C.

Väčšie priemery prstencov, resp. tesnenia na vyššie tlaky, alebo vyššie teploty sa dodávajú na osobitnú objednávku. K dispozícii je široký výber tesnení a tesniacich tmelov, ktoré zatesnia celý prírubový spoj aj so skrutkami na rôznorodých produktoch aj pri vysokých teplotách.

Oprava je veľmi rýchla, bez žiadneho vŕtania do prírub, čím sa neničí pôvodný materiál a tak postačuje pri najbližšej odstávke potrubia prstenec demontovať, vymeniť tesnenie na prírube a opätovne spustiť potrubie do prevádzky. Po nainštalovaní prstenca na prírubový spoj sa cez plniace ventily natlačí plniacou pištoľou tesniaci tmel do medzi priestoru prstenca a prírubového spoja, ktorý vytesní netesnosť a zamedzí úniku média.

V prípade, že nebol prstenec privarený na potrubie, je možné ho po demontáži obnoviť (zrepasovať) a uložiť do skladu pre opakované použitie.

viac informácií
Neváhajte nás kontaktovať:
Ak chcete viacej informácií, pošlite nám prosím e-mail a náš kolega sa Vám obratom ozve. Vopred srdečne ďakujeme.
Táto webstránka používa iba základné, funkčné súbory cookies. Viac informácií nájdete tu.
OK